ورود

درباره ما

گروه رسانه های پیک برتر اولین بنیان گذار فعالیت های فرهنگی رسانه ای در ایران است که
در حال حاضر با بیش از محصول در دو بخش چاپی و دیجیتال در حال فعالیت است.

تاریخچه گروه رسانه های پیک برتر

گروه رسانه های پیک برتر در سال ۱۳۷۹ با پوشش گسترده تبلیغات محلی در تهران متولد شد و در طول مسیر توسعه خود توانست خانواده بزرگ "گروه رسانه های پیک برتر" را پایه گذاری کند. در حال حاضر گروه رسانه های پیک برتر با بیش از ایده و نوآوری فعالیت می کند.

رسالت گروه رسانه های پیک برتر

تیم "گروه رسانه های پیک برتر" رسالت خود را کمک هر چه بیشتر به تعالی فرهنگی و افزایش آگاهی اجتماعی از طریق تولید محتوای ارزشمند در تمامی بسترهای موجود رسانه ای می داند. همچنین ماموریت دارد تا بسترهای تبلیغاتی متنوع را همراه با ارائه خدمات اثربخش جهت توسعه فروش و برندسازی در اختیار کسب و کارهای محلی قرار دهد. در همین راستا گروه رسانه های پیک برتر خدمات تبلیغاتی خود را همگام با توسعه تکنولوژی های ارتباطی در قالب سبد متنوعی از فرصت‌های تبلیغاتی و با ترکیبی از مشاوران متخصص حوزه فروش در زمینه توسعه کسب و کار ارائه خواهد کرد.

چشم انداز گروه رسانه های پیک برتر

گروه رسانه های پیک برتر تاکنون با حمایت از اندیشه های خلاق و توانمند در عرصه کارآفرینی فضای مجازی و چاپی محصولات بسیاری را به جامعه مخاطبین معرفی کرده است و قصد دارد با مشارکت در حوزه رسانه‌های آنلاین (وب سایت و اپلیکیشن) نسبت به توسعه سبد محصولات موفق فعلی خود اقدام کند.
با تیم ما بیشتر آشنا شوید

گروه رسانه های پیک برتر همواره تلاش می کند شرایط جذب کسانی را که از استعداد و تعهد کافی برای همکاری در حوزه های فعالیت خود برخودار هستند، را فراهم نماید. افراد متعد، کوشا و خلاق همواره در اولویت های سازمان جهت همکاری قرار خواهند داشت.