پنج شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٦
آشپزی مثبت

 

مجله آشپزی مثبت

گذشت آن روزگاری که آشپزی فقط کار کدبانوهای خانه دار بود. حالا، آشپزی، هنری است که همه به داشتن آن می‌بالند، خیلی‌ها از آن پول در می‌آورند و خیلی‌ها به خاطر آن مشهور می‌شوند! هنر پخت و پز، حتی دیگر امروز فقط دغدغه خانم‌ها نیست. خیلی از آقایان هم در این روزگار و در دنیای مدرن، به این هنر رو آورده‌اند و به دستپخت شان می‌نازند. مجله «آشپزی مثبت»، مجله‌ای است برای همه کسانی که به آشپزی «مثبت» نگاه می‌کنند.

آشپزی مثبت، پس از مجلات موفق «زندگی ایده آل» و «سیب سبز» جدیدترین محصول گروه مجلات هفت هنر سفید است که با شعار «خوشمزه‌ترین مجله ایران» می‌خواهد مشاور بانوی خانه، مربی دختر خانه و سرمشق آقای خانه باشد، وقتی که می‌خواهد همسرش را با دست پخت فوق العاده اش سورپرایز کند!
مجله ترین مجله آشپزی ایران، که در هر شماره‌اش، با حدود 100  دستور غذا، کلی مطالب خواندنی و آموزشی در حوزه تغذیه و خانه داری و... هم خواهید یافت، فعلاً به صورت ماهنامه منتشر می‌شود.

ماهنامه آشپزی مثبت آبان 89  متولد شد و اکنون به گروه مجلات هفت هنر سفید پیوسته است. این مجله، پس از 2 سال توانست رتبه دوم فروش را در بین مجلات آشپزی به خود اختصاص دهد. اما راز موفقیت «خوشمزه‌ترین مجله ایران» چه بود؟

در این مجله، برای اولین بار، یک تیم خلاق و حرفه‌ای روزنامه نگار (و نه فقط کارشناس آشپزی) با تجربه انتشار چندین مجله در حوزه خانواده و سلامت، دست به کار تولید یک مجله آشپزی شدند. محصولی که به معنای واقعی  یک «مجله» است و نه فقط برشی از یک کتاب آشپزی؛ مجله‌ای پر از ایده‌های نو، که البته فراموش نمی‌کند که خوانندگانش از او چه توقعی دارند.
واینگونه است که عاشقان هنر آشپزی، در بین این همه مجله رنگارنگ آشپزی روی دکه‌های مطبوعاتی، «آشپزی مثبت» را انتخاب می‌کنند...