دوشنبه ٠٩ شهريور ١٣٩٤
پیک برتر

به نظر می‌رسد در حال حاضر فاکتورهائی مانند جمعیت روزافزون، ترافیک روزانه‌ی مداوم، پراکندگی و ازدیاد مشاغل در حوزه‌های مختلف، رقابت‌های نفس‌گیر برای به دست آوردن نبض بازار و چگونگی مواجهه با خیل عظیم مشتری که به دنیال فضای مناسب برای انجام دادوستدهای روزانه و تجاری خود هستند، از مواردی به حساب می‌آیند که هم شهروندان تهرانی و هم هر کدام از صاحبین مشاغل به عنوان دو سوی بازار تجارت باید به آن‌ها توجه مخصوص نشان دهند.

در همین راستا پیک‌برتر می‌تواند به راحتی به عنوان مجموعه‌ای تام و تمام و با تکیه بر سابقه‌ای چندین ساله، مرکزی باشد که در آن از طرفی صاحبین مشاغل به ارائه اطلاعات مربوط به فعالیت خود بپردازند و از طرف دیگر شهروندان تهرانی نیز با اعتماد و اطمینان برای به پیدا کردن منابع قابل توجهی از خدمات مورد نیاز خود به صورت روزانه به این ویژه‌نامه‌ها مراجعه کنند.

قابل ذکر است ویژه‌نامه‌های پیک‌برتر، در 26 محدوده از شهر تهران با تیراژ 520 هزار نسخه (هر محدوده 20 هزار نسخه) و با بهترین کیفیت چاپ و با دقت فراوان، به شکل مویرگی، خانواده به خانواده و رایگان توزیع می‌شوند و این در حالی است که ابعاد این ویژه‌نامه‌ها، کیفیت و نوع کاغذ مصرفی و چاپ آن موجب شده است در کنار جامع بودن، ماندگاری بلندمدت در خانواده‌ها و کاربردی بودن پیک‌برتر، این ویژه‌نامه‌ها تبدیل به رسانه‌ای مناسب برای پیشروان اقتصاد کلان‌شهر تهران بشوند.

در ضمن می‌توان در دنیای دیجیتالی و مجازی عصر حاضر که تمامی امور با سرعت زیادی به سمت و سوی فعالیت‌های الکترونیکی گرایش دارند، به قابلیت مهم و قابل توجه دیگری از پیک‌برتر نیز اشاره کرد. این موسسه مفتخر است اعلام کند کلیه آگهی‌های این ویژه‌نامه و سایر محصولات پیک‌برتر به شکل رایگان در سایت برترین‌ها www.bartarinha.comقابل دسترسی برای عموم هستند. همچنین این امکان برای شهروندان نیز مهیا است که از طریق موتور جست‌وجوی google  خدمات درج شده در پیک‌برتر را ردیابی و پیگیری کنند.

برای دیدن محدوده‌های پخش و دانلود نقشه‌ها  کلیک کنید

تعرفه درج آگهی

بهار 1394

برای دانلود تعرفه کلیک کنید

محدوده‌های پخش